Soffa 1950-tal

Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, Svensk design, 1950-60-tal, svängd form, klädd i blått tyg, höjd ca 70, längd ca 180 cm

Smärre slitage

406646

2016-09-24