Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, Svensk design, 1950-60-tal, svängd form, klädd i blått tyg, höjd ca 70, längd ca 180 cm
Smärre slitage
406646
2016-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här