Träd Kina

Träd Kina
Träd Kina
Träd Kina
Träd Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRÄD, 1 par, 1900-tal, Kina, bladverk och blommor i glas, urnor i cloisonné, höjd ca 33 cm

Smärre skador

406657

2016-09-20