Relief Dante

Relief Dante
Relief Dante
Relief Dante
Relief Dante

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, alabaster, 1900-tal, byst föreställande Dante, höjd ca 15, 12x4 cm

Smärre nagg

406664

2016-09-20