Nattduksbord
2016-09-20
406665
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitmålade, räfflad lådfront med draghandtag i mässing, höjd 55, 42x35 cm
Bruksslitage