Le Klint taklampa modell 190

Le Klint taklampa modell 190
Le Klint taklampa modell 190
Le Klint taklampa modell 190
Le Klint taklampa modell 190

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LE KLINT, taklampa, modell 190DS, vit plast och stål, 2010-tal, formgiven 2003 av Philip Bro Ludvigsen, höjd ca 20, diameter 55 cm, originalförpackning medföljer

Obetydligt slitage

406694

2016-09-20