Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LE KLINT, taklampa, modell 190DS, vit plast och stål, 2010-tal, formgiven 2003 av Philip Bro Ludvigsen, höjd ca 20, diameter 55 cm, originalförpackning medföljer
Obetydligt slitage
406694
2016-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här