Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIG DANIELSSON (1935-2012): "Fallfrukt", monogramsignerad och daterad Cege -68, olja på pannå, ca 22x27 cm
Zustandsbeschreibung
406711
2016-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner