Stig Danielsson oljemålning

Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning
Stig Danielsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG DANIELSSON (1935-2012): "I augusti", monogramsignerad Cege, olja på duk, a tergo med etikett från Gummesons Konstgalleri, ca 22x27 cm

Proveniens: Utställd Gummesons Konstgalleri, katalog 323, år 1968

406716

2016-09-21