Anatomiska planscher
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANATOMISKA PLANSCHER (3)1900-talets mitt, skelett och inre organ, rullbar canvas med trästång, minsta planschen ca 90 x 64 cm och den största 901 x 133 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage.
406722
2016-09-20