Anatomiska planscher

Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher
Anatomiska planscher

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANATOMISKA PLANSCHER (3)1900-talets mitt, skelett och inre organ, rullbar canvas med trästång, minsta planschen ca 90 x 64 cm och den största 901 x 133 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

406722

2016-09-20