Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFE- OCH TETERMOS, 1940-tal, porslin, vitmetall, fötter och knoppar i bakelit, ytterhöljerna märkt med WMF, innekannorna märkta Bavaria, höjd ca 17 resp 24 cm
Brukslitage
406724
2016-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här