Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Sagan om dt röda äpplet", monogramsignerad, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad
406737
2016-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här