Anita Fröding oljemålning

Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning
Anita Fröding oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANITA FRÖDING (född 1942): "Sagan om dt röda äpplet", monogramsignerad, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

406737

2016-09-20