Matta Orienten

Matta Orienten
Matta Orienten
Matta Orienten
Matta Orienten

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

MATTA, Orienten (möjligen Irak), 1900-talets andra hälft, handknuten i s k snärjteknik, c a 235 - 155 cm.

Visst slitage

406741

2016-09-26