Skrin 1700-tal
2016-09-20
406744
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, 1700-tal, svärtat trä med bemålad bronserad dekor, på kulfötter, höjd ca 26, 55x46 cm, nyckel finns
Senare bemålad, slitage, lås kärvar