Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérade i mahogny, med stenskiva, på pelarfot, beslag i mässing, höjd ca 58, diameter 34 cm

Bruksslitage

406750

2016-09-20