Karin Westman och Håkan Blomqvist glasskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN WESTMAN & HÅKAN BLOMQVIST, ansikte, skulptur i glas, signerad och daterad 2004, på stativ, total höjd 158 cm

406754

2016-09-20