Jonas Bohlin karmstolar "Point"

Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar
Jonas Bohlin karmstolar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JONAS BOHLIN, karmstolar, "Point", Jonas Bohlin Design AB, formgiven 1985, stål/grönt läder, etikettmärkta Källemo AB, sitthöjd 47, höjd 78 cm

Bruksslitage, ryggar med skador

406771

2016-09-20