Bord barockstil
2016-09-20
406776
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, massiv ek, 1900-talets första hälft, barockstil, draglåda i sargen, mässingsbeslag, svarvade ben, fotkryss, klotfötter, höjd ca 79, 115x63 cm
Ytslitage, ett handtag något löst