Butiksmonter 1950-tal

Butiksmonter 1950-tal
Butiksmonter 1950-tal
Butiksmonter 1950-tal
Butiksmonter 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BUTIKSMONTER, teak, toppskiva i teakmönstrat laminat, framsida med fönster i glas, baksida med fyra lådor samt skjutdörrar, hyllplan i glas, svartmålade ben med avslut i mässing, 1950-tal, höjd ca 100, 99 x 49 cm

Bruksslitage, saknas en låda på baksidan

406782

2016-09-20