Sophie Louise Wachtmeister oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOPHIE LOUISE WACHTMEISTER (1886-1974): Hamnmotiv, monogramsignerad SLW, olja på duk, ca 45x30 cm

.

smärre färgbortfall

406855

2016-09-20