Kyrkbössa koppar

Kyrkbössa koppar
Kyrkbössa koppar
Kyrkbössa koppar
Kyrkbössa koppar
Kyrkbössa koppar
Kyrkbössa koppar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KYRKBÖSSA, 1800-tal, koppar, hänkel i mässing/koppar, märkt L. B, höjd 13, diameter 14 cm

Lagningar

406873

2016-09-20