Häst 1800-tal skinn

Häst 1800-tal skinn
Häst 1800-tal skinn
Häst 1800-tal skinn
Häst 1800-tal skinn
Häst 1800-tal skinn
Häst 1800-tal skinn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄST, 1800-talet andra hälft, stoppat skinn, höjd ca 13 cm

Skador, senare täcke

406876

2016-09-20