Vas Italien

Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien
Vas Italien

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1900-talets andra hälft, signerad Marlo Cecci, flerfärgat glas, höjd ca 29 cm

406883

2016-09-20