Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1800-tal, bemålad, järn beslag, höjd ca 55, 88x42 cm
Nyckel saknas, skador och lagningar
406892
2016-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här