Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1800-tal, bemålad, järn beslag, höjd ca 55, 88x42 cm

Nyckel saknas, skador och lagningar

406892

2016-09-20