Skulptur
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, föreställande djur- och människoliknande figurer, träskuren delvis genombruten och bemålad dekor samt infattade smäckor, längd ca 119 cm
Slitage, mindre skador
406895
2016-09-20