Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, föreställande djur- och människoliknande figurer, träskuren delvis genombruten och bemålad dekor samt infattade smäckor, längd ca 119 cm

Slitage, mindre skador

406895

2016-09-20