Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÄNK/ MÖSSBORD, 1700-tal, bemålat, låda samt öppningsbart lock, höjd ca 83, 90X65 cm
Lås saknas, senare beslag, renoverat, skador
406900
2016-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här