Relief koppar

Relief koppar
Relief koppar
Relief koppar
Relief koppar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEF, 1800-tal, Indien, koppar, föreställande gudinna, sannolikt Vishnus gemål, ca 21x15 cm

Slitage/genomputsad dekor

406909

2016-09-20