Carl Fredrik Reuterswärd tuschteckning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Figur, signerad CFR, tusch och akvarell på papper, bladstorlek ca 32x25 cm

Mycket god kondition

406953

2016-09-23