Konsolbord empirestil
2016-09-20
406972
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KONSOLBORD, empirestil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, lackerad, förgylld dekor, höjd ca 84, bredd ca 92,5 cm
Fläckar