Frans Törnegren

Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren
Frans Törnegren

Klubbat för:

1 700 SEK

1 200 SEK

FRANS TÖRNEGREN (18/1900-tal)): Gustav V, "Med folket för fosterlandet", signerad och daterad Frans Törnegren 1915, kopparöverdragen konstmassa, höjd ca 34 cm

406973

2016-10-13