Spetsglas
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SPETSGLAS, 4 st., olika, 17/1800-tal, fot med omvikt fot, höjd ca 15,5 cm
Kuntoraportti
ett glas med lagat ben, ett glas med mindre nagg
406987
Päivämäärä:
2016-09-21