Spetsglas

Spetsglas
Spetsglas

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SPETSGLAS, 4 st., olika, 17/1800-tal, fot med omvikt fot, höjd ca 15,5 cm

Kuntoraportti

ett glas med lagat ben, ett glas med mindre nagg

406987

Päivämäärä:

2016-09-21