Vitrinskåp
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, art noveau-stil, betsad bok, inredd med grön sammet samt två hyllplan varav ett i glas, belysning,1900-talets senare hälft, höjd ca 162, 110 x 30,5 cm, nyckel finns
Smärre repor, slitage på inredning, belysning ej funktionstestad
407001
2016-09-20