Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRAPPSTOL, 1900-tal, fällbar, sitthöjd ca 44, totalhöjd 90 cm
Smärre slitage
407002
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här