Skrivskåp teak

Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak
Skrivskåp teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVSKÅP, massiv teak, 1900-talets andra hälft, jalusi med bakomvarande skrivinredning, höjd ca 35, 60x35 cm

Smärre slitage

407006

2016-09-21