Jacques Villon färglitografi

Jacques Villon färglitografi
Jacques Villon färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACQUES VILLON (Frankrike, 1875-1963): "Art A´Aujourd´hui", signerad Jaques Villon, 70/300, färglitografi, ca 47x32 cm

407017

2016-09-21