Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TORUN BÜLOW HÜBE, "Dew Drop", armring, sterlingsilver, med sten, Georg Jensen, Torun, design nr 203, kontrollstämplar, diameter ca 6 cm, vikt ca 48 g
Smärre slitage
407025
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här