Torun Bülow Hübe armring silver

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TORUN BÜLOW HÜBE, "Dew Drop", armring, sterlingsilver, med sten, Georg Jensen, Torun, design nr 203, kontrollstämplar, diameter ca 6 cm, vikt ca 48 g

Smärre slitage

407025

2016-09-21