Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, orientaliskt, 1900-talets andra hälft, rödlackerat, bronserad dekor med fjärilar, höjd 193, 113x56 cm
Smärre skador och sprickor
407035
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här