Orientaliskt rödlackerat skåp

Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp
Orientaliskt rödlackerat skåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, orientaliskt, 1900-talets andra hälft, rödlackerat, bronserad dekor med fjärilar, höjd 193, 113x56 cm

Smärre skador och sprickor

407035

2016-09-21