Sideboard art noveau

Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau
Sideboard art noveau

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDEBOARD, 1930-tal, art noveau, mellaneuropa, vitrindel med slipat glas, fanerat i palisander och lövträ, draghandtag i mässing och genomskinlig plast, höjd 90, 185x53 cm

Ett draghandtag trasigt, yt och fuktfläckar

407037

2016-09-21