Sideboard art noveau
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1930-tal, art noveau, mellaneuropa, vitrindel med slipat glas, fanerat i palisander och lövträ, draghandtag i mässing och genomskinlig plast, höjd 90, 185x53 cm
Ett draghandtag trasigt, yt och fuktfläckar
407037
2016-09-21