Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, vas, stengods, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1922, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, höjd ca 21,5 cm
407040
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här