Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WILLIE WEBERG (1910-1995): "Järnvägsbron vid Riddarfjärden", signerad Weberg, olja på duk, 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
407086
2016-09-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner