Willie Weberg

Willie Weberg
Willie Weberg
Willie Weberg
Willie Weberg
Willie Weberg
Willie Weberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

WILLIE WEBERG (1910-1995): "Järnvägsbron vid Riddarfjärden", signerad Weberg, olja på duk, 54x65 cm

Zustandsbeschreibung

407086

2016-09-21