Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VINSTÄLL, 2 dlr., 1900-tal, klassisk modell i furu och galvaniserad plåt, för 172 flaskor, höjd ca 177, bredd 80 resp. 77x56 cm
Slitage
407092
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här