Barna Basilides oljemålning

Barna Basilides oljemålning
Barna Basilides oljemålning
Barna Basilides oljemålning
Barna Basilides oljemålning
Barna Basilides oljemålning
Barna Basilides oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BARNA BASILIDES (Ungern, 1903-1967): Vildsvinsjakt, signerad, olja på duk, ca 80x100 cm

407109

2016-09-21