Skrivbord 1940-tal
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKRIVBORD, fanér i bl.a alm, 1940-tal, njurformat, sarg med två lådor, skåpsdörr med bakomvarande lådinredning, framsida med löst hyllplan, höjd ca 74, 153x75 cm, nycklar medföljer
Zustandsbeschreibung
Slitage, skiva med fläckar, hylltappar saknas
407138
2016-09-21