Skrivbord 1940-tal

Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal
Skrivbord 1940-tal

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, fanér i bl.a alm, 1940-tal, njurformat, sarg med två lådor, skåpsdörr med bakomvarande lådinredning, framsida med löst hyllplan, höjd ca 74, 153x75 cm, nycklar medföljer

Zustandsbeschreibung

Slitage, skiva med fläckar, hylltappar saknas

407138

2016-09-21