Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Middagsbjudning, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 19x26 cm
407174
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här