Stop med lock

Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP MED LOCK, fajans samt tenn, mellaneuropa, 1700-tal, dekor i starkeldsfärger av häst i landskap, höjd ca 25 cm

Sprickor, skador

407178

2016-09-21