Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2+1+1, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor av blommor i underglasyrblått samt famille rose, diameter ca 23 cm
Nagg, lagningar
407198
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här