Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Fiskenät på tork", signerad och daterad Rudberg -59, olja på duk, ca 43x75 cm

407205

2016-09-21