Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, röllakan, Birgitta Södergren, märkt B.S, 240x161 cm
Slitage, skador, fläckar
407218
2016-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här