Röllakanmatta Birgitta Södergren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, röllakan, Birgitta Södergren, märkt B.S, 240x161 cm

Slitage, skador, fläckar

407218

2016-09-28