Armbandsur platina och vitguld diamanter
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBANDSUR, platina och 18 k vitguld, urtavla märkt Weco, 1920/30-tal, mekaniskt urverk, dekor med 8 åttkantslipade diamanter samt 2 briljanter, blånerade visare, arabiska siffror, plxiglas, diameter 14 mm, armband 14 k vitguld, total vikt ca 16,5 g
Ej funktionstestad, armband ej ursprungligt, krona saknas, urtavla missfärgad, plexiglas med repor
407220
2016-09-23