Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEODOR BILLING (1817-1892): Forslandskap med ett konstnärssällskap i förgrunden, signerad och daterad T, Billing 1846, olja på duk, ca 68x91 cm
Duklagningar
407226
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här