Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): Forslandskap med ett konstnärssällskap i förgrunden, signerad och daterad T, Billing 1846, olja på duk, ca 68x91 cm

Duklagningar

407226

2016-09-21